Niepubliczne Przedszkole "CALINECZKA"
w Chełmcu

O nas

Niepubliczne Przedszkole " Calineczka" w Chełmcu działa od dnia 13-07-1995 r. na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 85/95 prowadzonej przez Kuratora Oświaty w Nowym Sączu.

Nasze przedszkole zapewnia profesjonalną edukację dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat w atmosferze wzajemnej akceptacji i dbałości o wspólne bezpieczeństwo.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 2,5-4 i 5 - 6 lat. Prowadzone są w oparciu o programy edukacji przedszkolnej zatwierdzonej przez MEN

Dzieci mają możliwość korzystania miedzy innymi z następujących zajęć: j. angielski, katecheza, rytmika, zajęcia plastyczne, muzyczno- ruchowe, zajęcia komputerowe.

W placówce pod naszą opieką znajduje sie łącznie do 30 dzieci, dzięki czemu możliwa jest praca indywidualna rozwijająca zainteresowania i możliwości każdego dziecka.

W przedszkolu wydawane są trzy posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek - przygotowywane przez firmę cateringową.

W naszym przedszkolu panuje domowa atmosfera.

Zapisy do przedszkola odbywają się przez cały rok.